Anasayfa
English
Hakkımızda


1972 yılında kurulan YEŞİLLER PLASTİK  firması, plastik bidon ürünleriyle imalat hayatına başlamış,daha sonra banyo ve mutfak eşyaları ile plastik yer karoları ile üretim kapasitesini ve müşteri portföyünü arttırmıştır.

Gelişen dünya ve ortaya çıkan yeni ihtiyaçlar her zaman göz önünde bulundurularak portföyüne yeni ürünler ilave etmiş,böylelikle imalat sektöründe varlığını uzun yıllar devam ettirebilmeyi başarmıştır.

Sultançiftliği / İstanbul'daki üretim tesislerinde ürettiği mamulleri bugün Türkiye’nin her bir köşesine ve özellikle komşu ülkeler olmak üzere dünyanın pek çok noktasına ulaşmaktadır.Plastik banyo ve mutfak eşyaları ürün portföyünü AÇELYA markası adı altında bir araya getiren YEŞİLLER PLASTİK ,uzmanlık alanından biri olan plastik yer döşemelerini tek çatı altında toplayarak, SERBAS plastik döşemelerini ve ramatlıklarını müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Sahip olduğumuz geniş sektör arasında, ibadet amaçlı camilerimiz kurslarımız ve yurtlarımızın da yönlendirmesi ile mevcut ihtiyaca YEŞİLLER PLASTİK olarak duyarsız kalmayarak kendi yorumumuz olan AÇELYA Plastik Rahle ürünü ile cevap veriyor ve muhataplarımızın beğenisine sunuyoruz.

AÇELYA markası bir YEŞİLLER PLASTİK markasıdır.

Haberler ve Duyurular

Yeni Web sitemiz açıldı.
 
İletişim bilgilerimiz

Bize 0212-659 39 61 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz

 

Genel Konular hakkında
info@acelyarahle.com adresine
E-Posta gönderebilirsiniz.
Copyright 2011 © Açelya Rahle   - Her hakkı saklıdır.
Tasarım ve Yazılım: Web Tasarım ve Yazılım